Tesis Yönetim Hizmetleri

Kalite Anlayışımız, Sizin Değerleriniz

Özel Güvenlik, Teknik, Temizlik, İdari İşler, Bahçe ve Peyzaj, İlaçlama ve Haşere Kontrol Hizmetleri komple bir paket olarak verilebilmektedir. Bu sayede tüm bu süreçlerin kontrolünü tek bir firma üzerinden takip edebilirsiniz.


    •    Varlıklarınızın korunması amacıyla ulusal standartlarda güvenlik hizmeti sunmaktayız. Konusunda uzman, deneyimli ve yetkin özel güvenlik kimlik kartına sahip personellerimizle, elektronik güvenlik sistemleri ve danışmanlık hizmetlerimiz desteğinde, güvenliğinizi tehdit edebilecek unsurların önlenmesi amaçlı 7/24 huzurlu ortamlar için kesintisiz güvenlik hizmeti veriyoruz.
    •    Uygulamalarımızı ihtiyaçlarınıza göre düzenleyerek, temizlik gereksinimlerine hızlı ve etkin çözümler üretiyor ve kusursuz temizlik, maksimum hijyen ve sağlıklı alanlar yaratıyoruz.
    •    Tecrübeli mühendis ve teknik kadromuzla; enerji, bakım ve işletme maliyetlerinizin mümkün olan en  düşük  seviyeye indirilmesini sağlayıp, ısıtma, soğutma, havalandırma, aydınlatma, elektrik sistemleri  ve  telekomünikasyon gibi tüm teknik altyapı yönetim hizmetlerini müşterilerimize sunarak, zaman ve para kayıplarını ortadan kaldırmaktayız.
    •    Tesis yönetimi bünyesinde hizmet verilen özellikle konut tipi projelerde tesisin yıllık işletme bütçesinin hazırlanmasından  başlayarak tüm finansal ve idari işlerin yönetimini üstleniyoruz. Aidatların kat mülkiyeti kanununa veya yönetim planına uygun olarak kullanıcılara dağılımını yapıyor ve tahsilatları gerçekleştiriyoruz.  Yönetim adına resmi kurumlarla ilişkileri sağlıyor, hukuksal konularda danışmanlık hizmeti veriyoruz.
    •    Bitki ve yeşil alanların bakımı, peyzaj düzenlemeleri, ilaçlama, budama ve bitki ekim hizmetlerimiz ile bina içi ve bina dışı yeşil alanlarınızın bakım hizmetini veriyoruz.

Firmalar günümüzde ana faaliyet alanları dışındaki konularla zaman harcamaktan kaçınacak yollar aradıkları gibi varlıklarının yönetimi içinde çeşitli çözümlere ihtiyaç duymaktadır. Plazalardan Alışveriş merkezlerine, konutlardan fabrikalara kadar her türlü tesisin yönetimi, bakımı ve işletmesi profesyonel deneyim gerektirmektedir. En modern işletme sistem ve süreçlerini bünyenizde barındırmak ciddi yatırım ve finansal kaynak gerektirir. Bizler varlıklarınızın en uygun şekilde yönetilmesi için gerekli çözümleri geliştirerek, sizi lider yapan alana odaklanmanıza olanak sağlıyor, kaliteli hizmet anlayışımız ile işletmenize değer katıyoruz.

Kullanıcı adınızla giriş yapınız
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizimi kaybettiniz ? Hatırlat
Haber Bülteni